• پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396
  • دسته‌بندی: والیبال
  • کد خبر: 10
  • خبرنگار : admin

آقایی: می‌ترسم فصل بعد به خاطر این آقا سقوط کنیم

آقایی: می‌ترسم فصل بعد به خاطر این آقا سقوط کنیم

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید تیمش به خاطر عملکرد مدیرعامل این باشگاه فصل بعد کاندیدای سقوط خواهد بود.

به گزارش ایسنا، سعید آقایی مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی پس از آخرین دیدار این تیم در لیگ برتر اظهار کرد: من دیگر مشکلی با این باشگاه ندارم زیرا دیگر قراردادی با آن‌ها ندارم. تا الان نیز به خاطر مردم آذربایجان بازی کردیم و اذیت هم شدیم. کارشان فقط شده شعار، شعار، شعار.

وی ادامه داد: ما تحمل کردیم و تا الان صحبتی نکرده‌ایم.  این سکوت فقط به خاطر هوادار و شخص قلعه‌نویی است. من از تیم‌های سطح اول ایرانی پیشنهاد دارم اما اتفاقاتی در اینجا افتاده که دل آدم می‌سوزد. یک تومان پول نگرفته‌ایم و تمام فکر و ذکرمان را مشکلات مالی فرا گرفته است.

آقایی در انتقاد از مدیرعامل تراکتورسازی اظهار کرد:‌ آن آقایی که ابتدای فصل به رختکن می‌آمد و به روی سینه‌اش می‌زد و می‌گفت تا ریال آخر قراردادتان را می‌دهم، الان کجاست؟ پولی به دست من نرسیده است. به چه امیدی باید در اینجا بمانم؟ این آقا موقع ناهار در حال نگاه کردن تست تیم جوانان است. در حالی که باید به ما رسیدگی کند. بیاید مشکلات اینجا را حل کند. حتما مربی فصل بعدش را مشخص کرده که این گونه دارد به جوانان می‌پردازد. تا آنجا که ما می‌دانیم تکلیف هیچ بازیکن و مربی‌ای مشخص نشده است.

وی اضافه کرد: می‌ترسم این تیم مقابل سیاه جامگان کم بیاورد. چیزی که پیش‌بینی می‌شود آن است که به خاطر این آقا سال بعد سقوط کنیم. دیگر چقدر می‌توانیم سکوت کنیم و از شرایط حرفی نزنیم.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php56/usr/lib64/php/modules/tidy.so' - libtidy.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: