چگونه از دسترسی هکرها به حساب‌های شخصی خود جلوگیری کنیم؟

چگونه از دسترسی هکرها به حساب‌های شخصی خود جلوگیری کنیم؟

2- کلاهبرداری فیشینگ

 ایمیلی که کلاهبردارن اینترنتی اقدام به ارسال آن می‌کنند و ممکن است حتی به صورت پیامی از طرف شرکت فراهم‌کننده اینترنت، دانشگاه و حتی بانک شما ارسال گردد.کلاهبرداری فیشینگ یا ایمیل‌های تقلبی روشی است قدیمی که بسیاری از مردم هنوز فریب آن را می‌خورند. و این اصلا دور از ذهن نیست که هنرمندان با استفاده از ایمیل‌های تقلبی اطلاعات شخصی خود را لو داده باشند. بسیاری از مردم ممکن است وحشت زده شوند وقتی ایمیلی دریافت می‌کنند که در آن نوشته است:"دسترسی  شما غیر مجازاست لطفا اطلاعات خود را در اینجا تایید کنید". بهترین روش برای گرفتار نشدن این است که از لینک‌های موجود در ایمیل‌های تقلبی استفاده نکنید و در عوض به صورت مستقیم به سایت‌های معتبر رفته و اطلاعات خود را آنجا وارد کنید.
 
3- استفاده از تایید دو مرحله‌ای

 اپل برای قوی‌تر شدن و ایمن‌کردن حساب خود این مرحله را اضافه کرد که باید تمام حساب‌های خود را در صورت امکان با تایید دو مرحله‌ای ایمن کنیم‌ و یاد بگیریم چگونه می‌توانیم تایید دو مرحله‌ای را برای ایمیل، فیس‌بوک، آی‌کلود و دراب‌باکس ایجاد کنیم. هرگز سایت‌های حساس و مهم را با وای‌فای غیر ایمن باز نکنید این فرضیه که وای‌فای مسابقه به وسیله هکرها هک‌شده دور از ذهن نیست و هنرمندانی که در مسابقه حضور داشتند عکس‌های سلفی خود را با استفاده از وای‌فای در توییتر و صفحه‌های شخصی خود قرار دادند. سیگنال‌های وای‌فای عمومی معمولا ایمن نیست، یکی از روش‌های مطمئن استفاده از وای‌فای داشتن وی‌پی‌ان است و یا استفاده از داده‌های تلفن همراه و وای‌فای خصوصی و رمزدار.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php56/usr/lib64/php/modules/tidy.so' - libtidy.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: