ورود تحریم شده ها ممنوع!

ورود تحریم شده ها ممنوع!

بر اساس آخرین اخبار، ایران و کشور های تحریم شده از سوی آمریکا، حق شرکت در پیش فروش ارز دیجیتال تلگرام را ندارند.

افراد و کشورهایی که در لیست تحریم های بین المللی قرار دارند، امکان خرید ارز رمز پایه تلگرام را ندارند..

بر اساس گزارش نشریه یاد شده که ادعا می کند نسخه ای از قرارداد شرایط شرکت در پیش فروش ارز دیجیتال این غول حوزه شبکه های اجتماعی را در اختیار دارد، هیچ فرد یا کشور تحریم شده ای از سوی آمریکا، انگلیس، اتحادیه اروپا و شورای امنیت سازمان ملل، حق ورود در پیش فروش را ندارند. این قانون همچنین، ساکنان کشورهای تحریم شده، از جمله کریمه، کوبا، ایران، کره شمالی و سوریه را نیز شامل می شود.

طبق ادعای مجله یاد شده، بستگان نزدیک افراد تحریم شده، از جمله فرزندان، همسران، والدین، خواهران و برادران نیز، شامل قوانین ممنوعیت می شوند.

به عقیده بسیاری از کارشناسان، این طرح شرکت تلگرام، بزرگ ترین پروژه عرضه اولیه ارزهای دیجیتال در طول تاریخ خواهد بود. پیش بینی ها حاکی از آن است که فروش اولیه ارز رمز پایه تلگرام، پیش از آغاز پیش فروش عمومی، به حدود 1.6 میلیارد دلار برسد.

پاول و نیکولای دورف، سازندگان تلگرام، پیش از این اعلام کرده بودند که تا تاریخ 13 فوریه، با کمک 81 سرمایه گذار عمده، توانسته اند حدود 850 میلیون دلار سرمایه جذب کنند.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php56/usr/lib64/php/modules/tidy.so' - libtidy.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: